Logo
pierwszy trening

UFC 185

06.03.2015

Kilka słów z pierwszych dni pobytu w USA:Pierwszy przystanek w naszej wyprawie do Stanów to Los Angeles. Przybyliśmy tutaj w czwartek ok. południa. Pierwszy dzień poświecilisny na aklimatyzacje. (więcej w rozwinięciu)

 

 Po długiej podróży musieliśmy dotrwać do wieczora żeby położyć sie spać już w godzinach jakich będziemy funkcjonować przez najbliższe 3 tygodnie. Trochę pozwiedzaliśmy okolice, i obejrzeliśmy ważenie przez gala Invicta, które odbywa się akurat w naszym hotelu. Ciekawą sprawą jest hotel w którym mieszkamy. Hotel Baltimore był planem zdjeciowym wielu filmow między innymi "Superman" czy "Ghost Busters"

Drugi dzień to juz dwie jednostki treningowe, pierwszy to sparing uderzany ze świetnym strikerem Cubem Swansonem, a druga to bieganie.

Pod wieczór UFC zapewniło nam kapitalną rozrywkę w postaci biletow VIP na mecz Los Angeles Lakers.

Sobota to dzień konferencji prasowej UFC Welcome to the Show. Federacja zorganizowala to wydarzenie, aby przedstawić bohaterów najważniejszych walk które planują do maja tego roku.

Super inicjatywa, która przyciągnęła masę fanów walk. Kibice UFC są niesamowici, widać, że tym żyją i uwielbiają swoich bohaterów. 

Po konferencji udało nam sie jeszcze zrobić trening na tarczach i wyruszyliśmy na kolejne wydarzenie czyli UFC 184 !

Jak w przypadku meczu NBA tak samo na tą galę UFC ugosciło całą naszą 5 osobową ekipę biletami VIP-owskimi z pełnym cateringiem. Gala rewelacyjna, hala wypełniona po brzegi, a kibice jak tylko na ekranach pojawiła się Ronda Rousey po prostu wariowali 

Dzisiaj lecimy do Las Vegas, gdzie 10 dni będziemy skupiać się na treningach. Pozdrawiamy!!!

06.03.2015

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol