Logo
pierwszy trening
Loading
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
10.00
BJJ grupa zaawansowana
Sparingi
10.00
11.30
sala 1

MMA Amateur Team
Sparingi
11.00
12.30
sala 1

MMA PRO Team
Sparingi
11.00
12.30
sala 1
11.00
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Nabór MMA dzieci 8-12 lat
16.30
17.30
sala 2

Nabór MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1

MMA dzieci grupa średniozaawansowana
17.30
18.30
sala 2

MMA Amateur Team
Kickboxing/MMA
18.00
19.30
sala 1

MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
BJJ No-gi
18.30
19.30
sala 2

Boks grupa zaawansowana
18.30
20.00
sala 2

Nabór Boks
18.30
20.00
sala 2

BJJ grupa zaawansowana
19.30
21.00
sala 1

Nabór BJJ młodzież i dorośli
19.30
21.00
sala 1

Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
19.30
21.00
sala 2
Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2

MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1

MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
Judo/BJJ Gi
17.30
18.30
sala 2

MMA Amateur Team
grappling / MMA
18.00
19.30
sala 1

Iron Ladies
18.30
19.30
sala 2

Nabór MMA pow. 18 lat
Grappling/MMA
19.30
21.00
sala 1
Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2

Nabór MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1

Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
17.30
18.30
sala 2

MMA Amateur Team
Kickboxing/MMA
18.00
19.30
sala 1

Nabór MMA dzieci 8-12 lat
18.30
19.30
sala 2

Boks grupa zaawansowana
18.30
20.00
sala 2

Nabór Boks
18.30
20.00
sala 2

BJJ grupa zaawansowana
19.30
21.00
sala 2

Nabór BJJ młodzież i dorośli
19.30
21.00
sala 1

Nabór Boks tylko dla kobiet
19.30
21.00
sala 1
Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2

MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1

MMA Amateur Team
kondycja / siła
17.00
18.30
sala 2

MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
Kickboxing/MMA
17.30
18.30
sala 2

MMA dzieci grupa średniozaawansowana
17.30
18.30
sala 2

Iron Ladies
18.30
19.30
sala 2

Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
18.30
20.00
sala 2

Nabór MMA pow. 18 lat
Kickboxing/MMA
19.30
21.00
sala 1
Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2

MMA Amateur Team
grappling / MMA
17.00
18.30
sala 1

Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
17.30
18.30
sala 2

MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
BJJ Gi
18.30
19.30
sala 2

Nabór Boks tylko dla kobiet
18.30
20.00
sala 1
17.00
18.00
19.00
20.00

poniedziałek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • Nabór MMA dzieci 8-12 lat
    16.30 - 17.30
  • Nabór MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
  • MMA dzieci grupa średniozaawansowana
    17.30 - 18.30
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    18.30 - 19.30
  • Boks grupa zaawansowana
    18.30 - 20.00
  • Nabór Boks
    18.30 - 20.00
  • BJJ grupa zaawansowana
    19.30 - 21.00
  • Nabór BJJ młodzież i dorośli
    19.30 - 21.00
  • Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
    19.30 - 21.00

wtorek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
  • MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    17.30 - 18.30
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • Iron Ladies
    18.30 - 19.30
  • Nabór MMA pow. 18 lat
    19.30 - 21.00

środa

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
  • Nabór MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
  • Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
    17.30 - 18.30
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • Nabór MMA dzieci 8-12 lat
    18.30 - 19.30
  • Boks grupa zaawansowana
    18.30 - 20.00
  • Nabór Boks
    18.30 - 20.00
  • BJJ grupa zaawansowana
    19.30 - 21.00
  • Nabór BJJ młodzież i dorośli
    19.30 - 21.00
  • Nabór Boks tylko dla kobiet
    19.30 - 21.00

czwartek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
  • MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
  • MMA Amateur Team
    17.00 - 18.30
  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    17.30 - 18.30
  • MMA dzieci grupa średniozaawansowana
    17.30 - 18.30
  • Iron Ladies
    18.30 - 19.30
  • Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
    18.30 - 20.00
  • Nabór MMA pow. 18 lat
    19.30 - 21.00

piątek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
  • MMA Amateur Team
    17.00 - 18.30
  • Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
    17.30 - 18.30
  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    18.30 - 19.30
  • Nabór Boks tylko dla kobiet
    18.30 - 20.00

sobota

  • BJJ grupa zaawansowana
    10.00 - 11.30
  • MMA Amateur Team
    11.00 - 12.30
  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
10.00
BJJ grupa zaawansowana
Sparingi
10.00
11.30
sala 1
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
BJJ grupa zaawansowana
19.30
21.00
sala 1
BJJ grupa zaawansowana
19.30
21.00
sala 2
20.00

poniedziałek

  • BJJ grupa zaawansowana
    19.30 - 21.00

środa

  • BJJ grupa zaawansowana
    19.30 - 21.00

sobota

  • BJJ grupa zaawansowana
    10.00 - 11.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
18.00
Boks grupa zaawansowana
18.30
20.00
sala 2
Boks grupa zaawansowana
18.30
20.00
sala 2
19.00

poniedziałek

  • Boks grupa zaawansowana
    18.30 - 20.00

środa

  • Boks grupa zaawansowana
    18.30 - 20.00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
18.00
Iron Ladies
18.30
19.30
sala 2
Iron Ladies
18.30
19.30
sala 2
19.00

wtorek

  • Iron Ladies
    18.30 - 19.30

czwartek

  • Iron Ladies
    18.30 - 19.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
16.00
Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2
Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2
17.00

środa

  • Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30

piątek

  • Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
16.00
MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1
MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1
17.00

wtorek

  • MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00

czwartek

  • MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
11.00
MMA Amateur Team
Sparingi
11.00
12.30
sala 1
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
MMA Amateur Team
kondycja / siła
17.00
18.30
sala 2
MMA Amateur Team
grappling / MMA
17.00
18.30
sala 1
18.00
MMA Amateur Team
Kickboxing/MMA
18.00
19.30
sala 1
MMA Amateur Team
grappling / MMA
18.00
19.30
sala 1
MMA Amateur Team
Kickboxing/MMA
18.00
19.30
sala 1
19.00

poniedziałek

  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30

wtorek

  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30

środa

  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30

czwartek

  • MMA Amateur Team
    17.00 - 18.30

piątek

  • MMA Amateur Team
    17.00 - 18.30

sobota

  • MMA Amateur Team
    11.00 - 12.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
17.00
MMA dzieci grupa średniozaawansowana
17.30
18.30
sala 2
MMA dzieci grupa średniozaawansowana
17.30
18.30
sala 2
18.00

poniedziałek

  • MMA dzieci grupa średniozaawansowana
    17.30 - 18.30

czwartek

  • MMA dzieci grupa średniozaawansowana
    17.30 - 18.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
11.00
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
Sparingi
11.00
12.30
sala 1
12.00

poniedziałek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30

wtorek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30

środa

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30

czwartek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30

piątek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30

sobota

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
17.00
MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
Judo/BJJ Gi
17.30
18.30
sala 2
MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
Kickboxing/MMA
17.30
18.30
sala 2
18.00
MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
BJJ No-gi
18.30
19.30
sala 2
MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
BJJ Gi
18.30
19.30
sala 2
19.00

poniedziałek

  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    18.30 - 19.30

wtorek

  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    17.30 - 18.30

czwartek

  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    17.30 - 18.30

piątek

  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    18.30 - 19.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
19.00
Nabór BJJ młodzież i dorośli
19.30
21.00
sala 1
Nabór BJJ młodzież i dorośli
19.30
21.00
sala 1
20.00

poniedziałek

  • Nabór BJJ młodzież i dorośli
    19.30 - 21.00

środa

  • Nabór BJJ młodzież i dorośli
    19.30 - 21.00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
18.00
Nabór Boks
18.30
20.00
sala 2
Nabór Boks
18.30
20.00
sala 2
19.00

poniedziałek

  • Nabór Boks
    18.30 - 20.00

środa

  • Nabór Boks
    18.30 - 20.00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
18.00
Nabór Boks tylko dla kobiet
18.30
20.00
sala 1
19.00
Nabór Boks tylko dla kobiet
19.30
21.00
sala 1
20.00

środa

  • Nabór Boks tylko dla kobiet
    19.30 - 21.00

piątek

  • Nabór Boks tylko dla kobiet
    18.30 - 20.00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
16.00
Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2
Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2
17.00

wtorek

  • Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30

czwartek

  • Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
17.00
Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
17.30
18.30
sala 2
Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
17.30
18.30
sala 2
18.00

środa

  • Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
    17.30 - 18.30

piątek

  • Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
    17.30 - 18.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
16.00
Nabór MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1
Nabór MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1
17.00

poniedziałek

  • Nabór MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00

środa

  • Nabór MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
16.00
Nabór MMA dzieci 8-12 lat
16.30
17.30
sala 2
17.00
18.00
Nabór MMA dzieci 8-12 lat
18.30
19.30
sala 2
19.00

poniedziałek

  • Nabór MMA dzieci 8-12 lat
    16.30 - 17.30

środa

  • Nabór MMA dzieci 8-12 lat
    18.30 - 19.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
19.00
Nabór MMA pow. 18 lat
Grappling/MMA
19.30
21.00
sala 1
Nabór MMA pow. 18 lat
Kickboxing/MMA
19.30
21.00
sala 1
20.00

wtorek

  • Nabór MMA pow. 18 lat
    19.30 - 21.00

czwartek

  • Nabór MMA pow. 18 lat
    19.30 - 21.00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
18.00
Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
18.30
20.00
sala 2
19.00
Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
19.30
21.00
sala 2
20.00

poniedziałek

  • Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
    19.30 - 21.00

czwartek

  • Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
    18.30 - 20.00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
10.00
BJJ grupa zaawansowana
Sparingi
10.00
11.30
sala 1

MMA Amateur Team
Sparingi
11.00
12.30
sala 1

MMA PRO Team
Sparingi
11.00
12.30
sala 1
11.00
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
MMA PRO Team
11.00
12.30
sala 1
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Nabór MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1
MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1
Nabór MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1
MMA 13-18 lat
16.30
18.00
sala 1

MMA Amateur Team
kondycja / siła
17.00
18.30
sala 2
17.00
MMA Amateur Team
grappling / MMA
17.00
18.30
sala 1

Nabór Boks tylko dla kobiet
18.30
20.00
sala 1
18.00
MMA Amateur Team
Kickboxing/MMA
18.00
19.30
sala 1

Nabór Boks
18.30
20.00
sala 2

BJJ grupa zaawansowana
19.30
21.00
sala 1

Nabór BJJ młodzież i dorośli
19.30
21.00
sala 1
MMA Amateur Team
grappling / MMA
18.00
19.30
sala 1

Nabór MMA pow. 18 lat
Grappling/MMA
19.30
21.00
sala 1
MMA Amateur Team
Kickboxing/MMA
18.00
19.30
sala 1

Nabór Boks
18.30
20.00
sala 2

BJJ grupa zaawansowana
19.30
21.00
sala 2

Nabór BJJ młodzież i dorośli
19.30
21.00
sala 1

Nabór Boks tylko dla kobiet
19.30
21.00
sala 1
19.00
Nabór MMA pow. 18 lat
Kickboxing/MMA
19.30
21.00
sala 1
20.00

poniedziałek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • Nabór MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • Nabór Boks
    18.30 - 20.00
  • BJJ grupa zaawansowana
    19.30 - 21.00
  • Nabór BJJ młodzież i dorośli
    19.30 - 21.00

wtorek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • Nabór MMA pow. 18 lat
    19.30 - 21.00

środa

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • Nabór MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • Nabór Boks
    18.30 - 20.00
  • BJJ grupa zaawansowana
    19.30 - 21.00
  • Nabór BJJ młodzież i dorośli
    19.30 - 21.00
  • Nabór Boks tylko dla kobiet
    19.30 - 21.00

czwartek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • MMA 13-18 lat
    16.30 - 18.00
  • MMA Amateur Team
    17.00 - 18.30
  • Nabór MMA pow. 18 lat
    19.30 - 21.00

piątek

  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
  • MMA Amateur Team
    17.00 - 18.30
  • Nabór Boks tylko dla kobiet
    18.30 - 20.00

sobota

  • BJJ grupa zaawansowana
    10.00 - 11.30
  • MMA Amateur Team
    11.00 - 12.30
  • MMA PRO Team
    11.00 - 12.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
10.00
BJJ grupa zaawansowana
Sparingi
10.00
11.30
sala 1

MMA Amateur Team
Sparingi
11.00
12.30
sala 1
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Nabór MMA dzieci 8-12 lat
16.30
17.30
sala 2

MMA dzieci grupa średniozaawansowana
17.30
18.30
sala 2

MMA Amateur Team
Kickboxing/MMA
18.00
19.30
sala 1

MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
BJJ No-gi
18.30
19.30
sala 2

Boks grupa zaawansowana
18.30
20.00
sala 2

BJJ grupa zaawansowana
19.30
21.00
sala 1

Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
19.30
21.00
sala 2
Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2

MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
Judo/BJJ Gi
17.30
18.30
sala 2

MMA Amateur Team
grappling / MMA
18.00
19.30
sala 1

Iron Ladies
18.30
19.30
sala 2
Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2

Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
17.30
18.30
sala 2

MMA Amateur Team
Kickboxing/MMA
18.00
19.30
sala 1

Nabór MMA dzieci 8-12 lat
18.30
19.30
sala 2

Boks grupa zaawansowana
18.30
20.00
sala 2

BJJ grupa zaawansowana
19.30
21.00
sala 2
Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2

MMA Amateur Team
kondycja / siła
17.00
18.30
sala 2

MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
Kickboxing/MMA
17.30
18.30
sala 2

MMA dzieci grupa średniozaawansowana
17.30
18.30
sala 2

Iron Ladies
18.30
19.30
sala 2

Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
18.30
20.00
sala 2
Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
16.30
17.30
sala 2

MMA Amateur Team
grappling / MMA
17.00
18.30
sala 1

Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
17.30
18.30
sala 2

MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
BJJ Gi
18.30
19.30
sala 2
17.00
18.00
19.00
20.00

poniedziałek

  • Nabór MMA dzieci 8-12 lat
    16.30 - 17.30
  • MMA dzieci grupa średniozaawansowana
    17.30 - 18.30
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    18.30 - 19.30
  • Boks grupa zaawansowana
    18.30 - 20.00
  • BJJ grupa zaawansowana
    19.30 - 21.00
  • Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
    19.30 - 21.00

wtorek

  • Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    17.30 - 18.30
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • Iron Ladies
    18.30 - 19.30

środa

  • Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
  • Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
    17.30 - 18.30
  • MMA Amateur Team
    18.00 - 19.30
  • Nabór MMA dzieci 8-12 lat
    18.30 - 19.30
  • Boks grupa zaawansowana
    18.30 - 20.00
  • BJJ grupa zaawansowana
    19.30 - 21.00

czwartek

  • Nabór Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
  • MMA Amateur Team
    17.00 - 18.30
  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    17.30 - 18.30
  • MMA dzieci grupa średniozaawansowana
    17.30 - 18.30
  • Iron Ladies
    18.30 - 19.30
  • Nabór MMA pow. 18 lat (grupa od stycznia 2022)
    18.30 - 20.00

piątek

  • Jiu Jitsu / Judo dzieci 5-8 lat
    16.30 - 17.30
  • MMA Amateur Team
    17.00 - 18.30
  • Nabór Jiu jitsu / Judo dzieci 9-13 lat
    17.30 - 18.30
  • MMA/BJJ dzieci grupa zawodnicza
    18.30 - 19.30

sobota

  • BJJ grupa zaawansowana
    10.00 - 11.30
  • MMA Amateur Team
    11.00 - 12.30
No events available!
stójka - boks, muay thai, kickboxing
sala 1 - Sala Arrachion - ul. Gietkowska 9C/2
sala 2 - Sala Arrachion - ul. Gietkowska 9D
cennik treningów sprawdź

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol