Logo
pierwszy trening

UFC 185

06.03.2015

Cześć druga relacji z obozu treningowego w USA: udanej lektury ;)

Od minionej niedzieli nasza ekipa zakotwiczyła w Las Vegas. W Vegas skupiamy sie juz glownie na treningach. Wybralismy to miejsce ze wzgledu na szkołę Roberta Drysdale, która jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do trenowania grapplingu pod MMA.

Treningi rozpoczęliśmy od poniedziałku i przez pierwsze dwa dni Asia trenowała dwa razy dziennie, a od środy zmniejszamy już intensywność do 1 jednostki treningowej w ciągu dnia. Mamy tutaj dostęp do bardzo wartościowych sparingpartnerek, które swoim stylem bardzo przypominają sposób walki jaki prowadzi Carla Esparza.

We wtorek Joanna odbyła ostatnią sesję sparingową 5 rund po 5 minut, w której pokazała, że jest w rewelacyjnej formie. 

Oprócz Asi pobyt w Vegas wykorzystuję treningowo również ja, oraz Karol Celinski, który ma tutaj świetną możliwość potrenowania ze świetnymi graplerami, czyli idealna opcja w przygotowaniach do walki z Tomaszem Narkunem. Ćwiczymy 2 razy dziennie, raz w gi i raz bez gi. Zajęcia są bogate w różnego rodzaju sparingi zadaniowe. Jednym ze sparingparnerów Karola jest Robert Drysdale wiec ciężko sobie wyobrazić lepszą możliwość na przygotowanie sie do walki z "Żyrafą".

Zaraz lecimy na kolejny trening, pozdrawiamy wszystkich co trzymają kciuki. Pas będzie nasz !!!

06.03.2015

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol