Logo
pierwszy trening
01jak przygotować się na pierwszy trening?

Wbrew pozorom do treningu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Najważniejsze to aby przyjść z dobrym nastawieniem. Nie martw się jeśli wcześniej nic nie trenowałeś/trenowałaś. Codziennie zapisują się do naszego klubu nowi ludzie, którzy wcześniej nie mieli nic wspólnego ze sportem. Na to nigdy nie jest za późno! kontakt

02jak wygląda pierwszy trening?

Mimo, że sparingi są istotną częścią treningu wszystkich sportów walki, to na zajęciach grup początkujących ten element wprowadzany jest stopniowo. Treningi są ogólnorozwojowe, mają na celu poprawić sprawność, kondycję i siłę. W sportach walki kluczową rolę odgrywa technika, dlatego już od samego początku wdrażamy dużo podstaw technicznych.

03jaką sztukę walki wybrać?

Każdy musi wybrać według własnych preferencji i oczekiwań. Wszystkie zajęcia, które mamy w ofercie są ogólnorozwojowe. Technik uderzanych nauczysz się na zajęciach Boksu, Muay Thai oraz MMA. Natomiast technik chwytanych (rzuty oraz walka w parterze) podczas zajęć Brazylijskiego Jiu jitsu oraz MMA.

04co zabrać na pierwszy trening?

Na pierwszy trening nie musisz zabierać ze sobą sprzętu. Zazwyczaj nie jest on wykorzystywany podczas kilku pierwszych zajęć. Na pierwszym treningu wyposażenia nie musi mieć również osoba, która dołącza do grupy trenującej już ze sprzętem. Warto natomiast zabrać inne podstawowe rzeczy, takie jak wygodny strój (koszulka, spodenki), klapki, woda do picia. Na zajęcia boksu należy również zabrać obuwie sportowe na zmianę. Reszta zajęć odbywa się na macie, na której ćwiczy się boso. Po treningu jest możliwość skorzystania z prysznica, więc w takim wypadku przyda się również ręcznik.

05czy muszę się wcześniej zapisać?

Nie ma potrzeby, aby się wcześniej zapisywać. Wszystkich formalności można dokonać na miejscu. Pierwszy trening jest niezobowiązujący.

06czy wymagane są konkretne warunki fizyczne?

Sporty walki trenują osoby o zróżnicowanych warunkach fizycznych. Nie ma znaczenia wzrost, waga , ani aktualna forma fizyczna.

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol