Logo
pierwszy trening

Nie odpuszczamy! DZIAŁAMY!

31.03.2020

Czołem drużyno! Przeczytajcie uważnie poniższy post...
Najwyższy czas brać się do roboty! Wszystko co najlepsze jeszcze przed nami.
Jutro rozpoczynamy nowy miesiąc i czas wziąć się w garść pomimo trudnej sytuacji, która nas wszystkich spotkała. Nie wiadomo jak długo jeszcze potrwa ta zaraza ale nie możemy sobie pozwolić na siedzenie z założonymi rękoma. Jesteśmy fighterami i tak łatwo się nie poddamy! Kiedy wszystko wróci do normy będziemy gotowi, żeby odnosić kolejne sukcesy na zawodach. Trenujecie sami w domu? Jeśli tak to świetnie! Ale uważamy, że więź między zawodnikiem i trenerem może trzymać treningi w jeszcze lepszych ryzach. Czas, który obecnie mamy to nie wakacje!! I sportowcy również muszą wykonywać swoją pracę. Zaistniała sytuacja nie skreśla naszych planów, celów i założeń, a jedynie tylko trochę oddala je w czasie.
W związku z powyższym wychodzimy z inicjatywą indywidualnych planów treningowych dla wszystkich ćwiczących w naszym klubie. Będziemy nadzorować efekty, poprawność wykonywania ćwiczeń oraz Was motywować .Rozpiski treningów będą wysyłane indywidualnie dla osób, które się do nas zgłoszą. Plany treningowe będą zawierały filmiki instruktażowe z niektórych ćwiczeń .Poprzez internet nawiążemy kontakt, w którym będziecie przesyłać nam filmiki z określonych ćwiczeń, żebyśmy mogli ocenić wasze postępy, poprawność wykonywanych ćwiczeń i zaangażowanie. Więcej szczegółów znajdziecie w środku...

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału w programie mailowo, w odpowiedzi dostaniecie list, w którym dostaniecie szczegóły jak zacząć. W mailu również poinformujemy Was o płatnościach.

Dzieci oraz grupa Iron Ladies kontaktują się z trenerką Pauliną - pbonkowska@o2.pl

Wszyscy pozostali piszą na szymon-bonkowski@wp.pl

NIE ODPUSZCZAMY! DZIAŁAMY!

31.03.2020

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol

 uwolnij pasję_uwolnij pasję_uwol