Centrum Medyczne MML
Drysdale Jiu-Jitsu
adrian.png
MEDIA
GALERIA
25

 
GALERIA
11

 
GALERIA
61

 
GALERIA
64

 
GALERIA
66

 
GALERIA
38

 
GALERIA
52

 
GALERIA
37

 
Wspierają nas
Jarex
Wspierają nas
Staniszewski
Wspierają nas
Wspierają nas

04.11.2018

Arrachion Grappling Cup - WYNIKI

Przedstawiamy wyniki drugiego dnia zmagań na naszym turnieju Arrachion Judo & Grappling Cup, który odbył się w dn. 27-28 października w Olsztynie. Bardzo dziękujemy naszym partnerom i sponsorom za wsparcie:
- Samorząd Województwa Warmińsko Mazurskiego
- Cosinus Olsztyn
- Unipral Sp z o.o.
- Staniszewski Usługi Budowlane
- Złoty Klucz Cafe
- Solveit
- Global Nutrition
- Symatic
- Agencja reklamowa DEMO
- Warmińsko Mazurski Związek Judo
- TV Kopernik
WYNIKI W ŚRODKU...

WYNIKI GRAPPLINGU:

Rocznik 2009-2010

Kat. wag. -22 kg
1 miejsce – KOŁAKOWSKA MARTYNA (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – BAŁTRUKANIS ZUZANNA (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – PERKOWSKI IGNACY (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – RUSINOWSKI BŁAŻEJ (Berserkers Team Suwałki)

Kat. wag. -26 kg
1 miejsce – BAŁTRUKANIS DAWID (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – KOZŁOWSKA GABRYSIA (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – ZIELIŃSKI ANTONI (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – GÓRSKA BIANKA (Berserkers Team Suwałki)

Kat. wag. -30 kg
1 miejsce – KALEJTA ARTUR (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – PERKOWSKI KONSTANTY (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – WALCZAK GRZEGORZ (Arrachion Olsztyn)

Kat. wag. -35 kg
1 miejsce – KOSIŃSKI PAWEŁ (Arrachion Olsztyn)
2 mijesce – SZOTOWICZ BARTOSZ (Grappler Grudziądz)
3 miejsce – ZAJĄCZKOWSKI KACPER (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – RUCIŃSKI JAN (Berserkers Team Olsztyn)

Kat. wag. -45 kg
1 miejsce – SIERAK LENA (Katana Szczytno)
2 miejsce – BECZKOWSKA ASHLEY (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – RYNARZEWSKI MIKOŁAJ (Berserkers Team Olsztyn)

Kat. wag. +60 kg
1 miejsce – NIEDZIAŁEK MACIEJ (Berserkers Team Olsztyn)
2 miejsce – BURAKIEWICZ DAWID (Arrachion Olsztyn)

Rocznik 2007-2008

Kat. wag. -33 kg
1 miejsce – BŁASZCZAK MARCIN (Katana Szczytno)
2 miejsce – BATOROWICZ JAKUB (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – ARABASZ KACPER (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – ROSTEK NORBERT (Arrachion Olsztyn)

Kat. wag. -35 kg
1 miejsce – GOLONKA KACPER (Berserkers Team Olsztyn)
2 miejsce – HUBERT HRYMOWICZ (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – SZYMON KADAJ (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – MARCEL MALON (Katana Szczytno)

Kat. wag. -40 kg
1 miejsce – ROSTEK FILIP (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – STANISZEWSKI OLIWIER (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – PIETRZYK WIKTOR (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – SZYSZKOWSKA LIDIA (Grappler Grudziądz)

Kat. wag. -45 kg
1 miejsce – ADAM CIŃSKI (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – SUROWIEC JULIUSZ (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – KOŁAKOWSKI JAKUB (Arrachion Olsztyn)

Kat. wag. +50 kg
1 miejsce – ZAWADZKI JAKUB (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – WIERZBICKI WIKTOR (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – SKOWROŃSKI ANTONI (Katana Szczytno)

Rocznik 2005-2006

Kat. wag. -52 kg
1 miejsce – WIKTORSKI NORBERT (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – ZACHARZEWSKI HUBERT (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – GROCKI SEBASTIAN (Arrachion Olsztyn)

Kat. wag. +50 kg
1 miejsce – ŚWIĘCIŃSKI GASPAR (Katana Szczytno)
2 miejsce – CIEŚLAK PAWEŁ (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – ŻELAZEK JULIA (Arrachion Mrągowo)
3 miejsce – KARAŚ OLAF (Arrachion Olsztyn)

Najlepszy zawodnik w roczniku 2009-2010: KOŁAKOWSKA MARTYNA
Najlepszy zawodnik w roczniku 2007-2008: GOLONKA KACPER
Najlepszy zawodnik w roczniku 2005-2006: ŚWIĘCIŃSKI GASPAR

Drużynowo najlepszym klubem turnieju został klub BERKUT ARRACHION OLSZTYN!
2 miejsce - BERSERKERS TEAM SUWAŁKI
3 miejsce - BERSERKERS TEAM OLSZTYN

Wszystkim bardzo gratulujemy!