Centrum Medyczne MML
Drysdale Jiu-Jitsu
adrian.png
MEDIA
GALERIA
25

 
GALERIA
11

 
GALERIA
61

 
GALERIA
64

 
GALERIA
66

 
GALERIA
38

 
GALERIA
52

 
GALERIA
37

 
Wspierają nas
Staniszewski
Ostróda recycling
Wspierają nas
Wspierają nas

31.03.2020

Nie odpuszczamy! DZIAŁAMY!

Czołem drużyno! Przeczytajcie uważnie poniższy post...
Najwyższy czas brać się do roboty! Wszystko co najlepsze jeszcze przed nami.
Jutro rozpoczynamy nowy miesiąc i czas wziąć się w garść pomimo trudnej sytuacji, która nas wszystkich spotkała. Nie wiadomo jak długo jeszcze potrwa ta zaraza ale nie możemy sobie pozwolić na siedzenie z założonymi rękoma. Jesteśmy fighterami i tak łatwo się nie poddamy! Kiedy wszystko wróci do normy będziemy gotowi, żeby odnosić kolejne sukcesy na zawodach. Trenujecie sami w domu? Jeśli tak to świetnie! Ale uważamy, że więź między zawodnikiem i trenerem może trzymać treningi w jeszcze lepszych ryzach. Czas, który obecnie mamy to nie wakacje!! I sportowcy również muszą wykonywać swoją pracę. Zaistniała sytuacja nie skreśla naszych planów, celów i założeń, a jedynie tylko trochę oddala je w czasie.
W związku z powyższym wychodzimy z inicjatywą indywidualnych planów treningowych dla wszystkich ćwiczących w naszym klubie. Będziemy nadzorować efekty, poprawność wykonywania ćwiczeń oraz Was motywować .Rozpiski treningów będą wysyłane indywidualnie dla osób, które się do nas zgłoszą. Plany treningowe będą zawierały filmiki instruktażowe z niektórych ćwiczeń .Poprzez internet nawiążemy kontakt, w którym będziecie przesyłać nam filmiki z określonych ćwiczeń, żebyśmy mogli ocenić wasze postępy, poprawność wykonywanych ćwiczeń i zaangażowanie. Więcej szczegółów znajdziecie w środku...

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału w programie mailowo, w odpowiedzi dostaniecie list, w którym dostaniecie szczegóły jak zacząć. W mailu również poinformujemy Was o płatnościach.

Dzieci oraz grupa Iron Ladies kontaktują się z trenerką Pauliną - pbonkowska@o2.pl

Wszyscy pozostali piszą na szymon-bonkowski@wp.pl

NIE ODPUSZCZAMY! DZIAŁAMY!