Centrum Medyczne MML
Drysdale Jiu-Jitsu
adrian.png
MEDIA
GALERIA
25

 
GALERIA
11

 
GALERIA
61

 
GALERIA
64

 
GALERIA
66

 
GALERIA
38

 
GALERIA
52

 
GALERIA
37

 
Wspierają nas
Wspierają nas
Staniszewski
Ostróda recycling
Wspierają nas
Wspierają nas

22.11.2019

Arrachion BJJ Cup - WYNIKI

Przedstawiamy wyniki drugiego dnia zmagań na naszym turnieju Arrachion JUDO&BJJ Cup, który odbył się w ubiegły weekend w Biskupcu. W środku szczegółowe wyniki zawodów Brazylijskiego Jiu Jitsu

Kategoria U8:
 
-20 kg
1 miejsce – CHALECKA NADIA (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – POKOJSKI NATAN (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – KADAJ ROBERT (Berkut Arrachion Olsztyn)
 
-24 kg
1 miejsce – PORĘBSKI STANISŁAW (Berkut Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – JAN JUREK (Dragon's Den Ełk)
3 miejsce – DAWID WALICKI (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – SUCHODOLSKI ANTONII (Berserkers Team Suwałki)
 
-28 kg
1 miejsce – SZYMON TARLECKI (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – TYSON KWIATKOWSKI (Alliance Jiu-jitsu)
3 miejsce – KOWALSKI IGOR (Berkut Arrachion Olsztyn)
 
-32 kg
1 miejsce – NATAN TRESZCZYŃSKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – MAKSYMILIAN UZAR (Berserkers Team Olsztyn)
 
-34 kg (Dziewczynki)
1 miejsce – NATASZA SZUKIEWICZ (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – WIKTORIA ZARZECKA (Shamo Ełk)
3 miejsce – WERONIKA NICOWSKA (Żak Ełk)
 
W kategorii U8 najlepszym zawodnikiem turnieju został STANISŁAW PORĘBSKI!
 
Kategoria U10:
 
-26 kg
1 miejsce – BŁAŻEJ RUSINOWSKI (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – LENA KOC (Dragon's Den Ełk)
3 miejsce – ALEKSANDRA CIEŚLAK (Berkut Arrachion Olsztyn)
 
-30 kg
1 miejsce – FILIP CHEŁCHOWSKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – MATEUSZ LORET (Berkut Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – JAN WIŚNIEWSKI (Berserkers Team Suwałki)
 
-34 kg
1 miejsce – MATEUSZ JUREK (Dragon's Den Ełk)
2 miejsce – ANTONII KOŁODZIEJSKI (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – MARCIN GRZELEK (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – STANISZEWSKI KACPER (Dragon's Den Ełk)
 
-38 kg
1 miejsce – WIKTOR MICHALCZUK (Urban Jiu jitsu Białystok)
2 miejsce – JAROSŁAW BODECKI (Grappler Mińsk Mazowiecki)
3 miejsce – IGOR BIELIŃSKI (Berserkers Team Olsztyn)
 
-42 kg
1 miejsce – DARIUSZ BANC (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – MARIUSZ GAJEWSKI (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – ALEKSANDER KOZŁOWSKI (Grappler Mińsk Mazowiecki)
 
+42 kg
1 miejsce – IGOR SZEWCZAK (Berserkers Team Szczytno)
2 miejsce – IVAN NOVYK (Grappler Mińsk Mazowiecki)
 
W kategorii U10 najlepszym zawodnikiem turnieju został MATEUSZ JUREK (Dragon's Den Ełk)
 
Kategoria U12:
 
-28 kg
1 miejsce – MARTNA KOŁAKOWSKA (Berkut Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – GABRIEL ŻABIŃSKI (Berserkers Team Suwałki)
 
-30 kg
1 miejsce – OLIWIER ANKIEWICZ (Berserkers Team Olsztyn)
2 miejsce – DAWID BAŁTRUKANIS (Berserkers Team Suwałki)
 
-35 kg
1 miejsce – MARCIN BŁASZCZAK (Berserkers Team Szczytno)
2 miejsce – JAKUB BATOROWICZ (Berkut Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – ROBERT RUŚĆ (Berserkers Team Olsztyn)
 
-35 kg (Dziewczynki)
1 miejsce – GABRIELA KOZŁOWSKA (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – IGA OSKIERKO (Berserkers Team Olsztyn)
 
-40 kg
1 miejsce – KACPER GOLONKA (Berserkers Team Olsztyn)
2 miejsce – WIKTORIA KALINKO (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – KACPER BURZYŃSKI (Berserkers Team Suwałki)
 
-40 kg (Dziewczynki)
1 miejsce – KLARA BOGUSZ (Berkut Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – NIKOLA SZCZAWIŃSKA (Berserkers Team Suwałki)
 
-45 kg
1 miejsce – PAWEŁ KOSIŃSKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – BARTOSZ KRAWCZYŃSKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – ASHLEY BECZKOWSKA (Berserkers Team Suwałki)
 
-50 kg
1 miejsce – ADAM CIŃSKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – KONRAD MAZUR (Berkut Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – BARTEK TRUSZKOWSKI (Dragon's Den Ełk)
 
+50 kg
1 miejsce – MACIEJ NIEDZIAŁEK (Berserkers Team Olsztyn)
2 miejsce – JULEK SUROWIEC (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – DOMINIK SZCZERBO (Berserkers Team Szczytno)
 
W kategorii U12 najlepszym zawodnikiem turnieju został KACPER GOLONKA (Berserkers Team Olsztyn)
 
Kategoria U15:
 
-35 kg
1 miejsce – JULIA BIRGIEL (Dragon's Den Ełk)
2 miejsce – DAMIAN WIECZOREK (Grappler Mińsk Mazowiecki)
3 miejsce – FRANEK CHOJNOWSKI (Dragon's Den Ełk)
 
-45 kg
1 miejsce – ANDRZEJ FRANKIEWICZ (Grappler Mińsk Mazowiecki)
2 miejsce – OLIWIER STANISZEWSKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – SZYMON KORONKIEWICZ (Berserkers Team Suwałki)
 
-45 kg (Dziewczynki)
1 miejsce – ALEKSANDRA BODECKA (Grappler Mińsk Mazowiecki)
2 miejsce – MARLENA RENCEWICZ (Dragon's Den Ełk)
 
-55 kg
1 miejsce – ERYK KASPRZYK (Zenith BJJ Gniezno)
2 miejsce – WIKTOR WIERZBICKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – KACPER KOZŁOWSKI (Berserkers Team Suwałki)
 
-60 kg
1 miejsce – MICHAŁ MIKOŁAJSKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – WOJCIECH ŻYRO (Berkut Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – KACPER MAZUR (Berkut Arrachion Olsztyn)
 
-65 kg
1 miejsce – GASPAR ŚWIĘCIŃSKI (Berserkers Team Szczytno)
2 miejsce – JAKUB ZAWADZKI (Berkut Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – SZYMON MIKIELSKI (Berserkers Team Suwałki)
 
+66 kg
1 miejsce – MARCELI ŚWIETLIKOWSKI (Berserkers Team Szczytno)
2 miejsce – PIOTR SZEWCZAK (Berserkers Team Szczytno)
 
W kategorii U15 najlepszą zawodniczką turnieju została JULIA BIRGIEL (Dragon's Den Ełk)
 
Klasyfikacja klubowa:
1 miejsce – Berkut Arrachion Olsztyn
2 miejsce – Berserkers Team Suwałki
3 miejsce – Berserkers Team Olsztyn
 
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom!