Centrum Medyczne MML
Drysdale Jiu-Jitsu
adrian.png
MEDIA
GALERIA
25

 
GALERIA
11

 
GALERIA
61

 
GALERIA
64

 
GALERIA
66

 
GALERIA
38

 
GALERIA
52

 
GALERIA
37

 
Wspierają nas
Wspierają nas
Staniszewski
Ostróda recycling
Wspierają nas
Wspierają nas

21.11.2019

Arrachion Judo Cup - WYNIKI

Przedstawiamy wyniki pierwszego dnia zmagań na naszym turnieju Arrachion JUDO&BJJ Cup, który odbył się w ubiegły weekend w Biskupcu. W środku szczegółowe wyniki zawodów JUDO

Kategoria U10:

-24 kg
1 miejsce – KAROL LASZUK (Tomita Elbląg)
2 miejsce – STANISLAV MOHOLIVETS (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – ADRIAN GORZOCH (Żak Ełk)

-26 kg
1 miejsce – MAJA GRĘŚ (Shamo Ełk)
2 miejsce – MARCEL KOBYLAS (Gwardia Szczytno)
3 miejsce – OSKAR KARWOWSKI (Shamo Ełk)

-27 kg (Dziewczynki)
1 miejsce – IZABELA UCHLIK (Senshi Olsztyn)
2 miejsce – OLGA DOLIŃSKA (Żak Ełk)
3 miejsce – POLA WYSOCKA (Shamo Ełk)

-33 kg
1 miejsce – KACPER WOWAK (Shamo Ełk)
2 miejsce – DARIA FISZER (Żak Ełk)
3 miejsce – MIKOŁAJ KACZAN (Gwardia Olsztyn0
3 miejsce – OSKAR CHMIELEWSKI (Tomita Elbląg)

-34 kg (Dziewczynki)
1 miejsce – NATASZA SZUKIEWICZ (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – WIKTORIA ZARZECKA (Shamo Ełk)
3 miejsce – WERONIKA NICOWSKA (Żak Ełk)

-37 kg
1 miejsce – JUSTYNA ADAMCZYK (Truso Elbląg)
2 miejsce – DAWID SAŁEK (Shamo Ełk)
3 miejsce – TYMOTEUSZ STELMACH (Gwardia Olsztyn)

-43 kg
1 miejsce – DAWID WYRZYKOWSKI (Żak Ełk)
2 miejsce – IGNACY NARĘBSKI (Gwardia Szczytno)
3 miejsce – PIOTR RENCEWICZ (Shamo Ełk)
3 miejsce – OSKAR KACPERSKI (Żak Ełk)

+46 kg
1 miejsce – ŻBIKOWSKI SEBASTIAN (Żak Ełk)
2 miejsce – ŁUKASZ ZABIELSKI (Shamo Ełk)

+46 kg (Dziewczynki)
1 miejsce – JULIA ROMANIUK (Żak Ełk)
2 miejsce – HELENA MYŚLER (Senshi Olsztyn)
3 miejsce – GABRIELA RYNKOWSKA (Żak Ełk)

Kategoria U12:

-28 kg
1 miejsce – SZUKIEWICZ MICHAŁ (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – LENA JANELCZYK (Shamo Ełk)
3 miejsce – DAMIAN PASZKOWSKI (Shamo Ełk)

-32 kg
1 miejsce – GABRIEL SZMITKO (Shamo Ełk)
2 miejsce – KSAWERY OCHENKOWSKA (Gwardia Szczytno)
3 miejsce – MACIEJ BARCHANOWICZ (Kosai Elbląg)

-36 kg
1 miejsce – POLA OSIŃSKA (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – OTYLIA SOSNOWSKA (Shamo Ełk)
3 miejsce – FABIAN BELKA (Kosai Elbląg)

-39 kg
1 miejsce – NIKODEM SOWA (Kosai Elbląg)
2 miejsce – MATEUSZ KRAUSE (Kosai Elbląg)
3 miejsce – HUBERT SOLIWODA (Tomita Elbląg)

-42 kg
1 miejsce – DAWID SZCZERBOWICZ (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – KINGA ANTOSIEWICZ (Shamo Ełk)
3 miejsce – WIKTORIA KONDRACIUK (Shamo Ełk)

+42 kg
1 miejsce – FILIP PORĘBA (Truso Elbląg)
2 miejsce – JAN APANOWICZ (Tomita Elbląg)
3 miejsce – IGOR LIGNOWSKI (Kosai Elbląg)

Kategoria U14:

-36 kg
1 miejsce – SZYMON KADAJ (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – KACPER JANUSZEWSKI (Żak Ełk)

-39 kg
1 miejsce – SZYMON KADAJ (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – IGOR JABŁOŃSKI (Żak Ełk)
3 miejsce – PIOTR CWALIŃSKI (Tomita Elbląg)
3 miejsce – PATRYK OBRYCKI (Żak Ełk)

-47 kg
1 miejsce – DAWID ROMANIUK (Tomita Elbląg)
2 miejsce – EMILIA BARĆ (Kosai Elbląg)
3 miejsce – STEFAN KRUCZEK (Gwardia Olsztyn)

-50 kg
1 miejsce – FILIP MAJEWSKI (Tomita Elbląg)
2 miejsce – JAKUB KOŹLICKI (Gwardia Szczytno)
3 miejsce – STANISŁAW OSTATKIEWICZ (Żak Ełk)

+54 kg
1 miejsce – OLAF PŁATEK (Shamo Ełk)
2 miejsce – MAKSYMILIAN STRAUSS (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – KRYSTIAN ŻBIKOWSKI (Żak Ełk)

Klasyfikacja klubowa:
1 miejsce – SHAMO EŁK
2 miejsce – GWARDIA OLSZTYN
3 miejsce – ŻAK EŁK

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom!