Centrum Medyczne MML
Drysdale Jiu-Jitsu
adrian.png

Początki  Arrachion Olsztyn sięgają roku 2003. Założycielami klubu są Paweł Derlacz, Szymon Bońkowski oraz Tomasz Sobczyński.

Od lewej: Mamed Chalidow, Szymon Bońkowski i Paweł Derlacz

Sama historia powstania klubu jest stosunkowo krótka. Młodzi ludzie z wielką pasją do sportów oraz dużą kreatywnością postanowili wzajemnie wymieniać doświadczenia na temat dwóch różnych płaszczyzn walki. Zaangażowanie i ciągły rozwój zaczęły przyciągać co raz to większą rzeszę młodych ludzi. Miejscem, gdzie odbywały się pierwsze treningi była sala zapaśnicza „Budowlani Olsztyn”. Było to miejsce, gdzie spotykała się grupa znajomych zafascynowanych sztukami walki.

Obecnie Arrachion Olsztyn to nie tylko jeden z najsilniejszych ośrodków Mixed Martial Arts w Polsce i pierwszy w Olsztynie klub, gdzie można trenować MMA, Brazylijskie Jiu-jitsu, Judo, ale to również prężnie działająca „machina” organizująca gale zawodowe, zawody amatorskie i seminaria. Ciężka praca i dobra organizacja zapewniają ciągły rozwój, co procentuje wspaniałymi sukcesami na arenach krajowych oraz międzynarodowych.