Centrum Medyczne MML
Drysdale Jiu-Jitsu
adrian.png
MEDIA
GALERIA
25

 
GALERIA
11

 
GALERIA
61

 
GALERIA
64

 
GALERIA
66

 
GALERIA
38

 
GALERIA
52

 
GALERIA
37

 
Wspierają nas
Jarex
Wspierają nas
Staniszewski
Wspierają nas
Wspierają nas

08.05.2018

Arrachion Judo & Grappling Cup - Wyniki

Powróćmy raz jeszcze do naszego turnieju Arrachion Judo & Grappling Cup, który odbył się w dniach 21-22 kwietnia w Biskupcu. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi wynikami tej dwudniowej imprezy, które znajdziecie w środku tego posta. Z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim instytucjom, firmom oraz osobom prywatnym, które wsparły i przyczyniły się do organizacji naszego turnieju:
- Ministerstwo Sportu i Turystyki
- Gmina Biskupiec
- Centrum Kultury,Turystyki i Sportu w Biskupcu
- Cosinus Olsztyn
- Staniszewski Usługi Budowlane
- Unipral Sp z o.o.
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Biskupcu
- JARO Materiały Budowlane
- Global Nutrition
- Zakład Nieruchomości Lokalowych w Biskupcu
- Stara Fabryka
- CrazyShoot.pl Imprezowa Fotobudka
- Warmińsko Mazurski Okręgowy Związek Judo w Olsztynie
- Meble Biskupiec Andrzej Archacki
- Solveit
- Symatic
- Agencja reklamowa DEMO
- Piekarnia Tyrolska
- Fotfot Rafał Zdziebłowski
- Kopernik TV

WYNIKI JUDO:

U10 – 21 kg

1 miejsce – CYDZIK NATASZA (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – LEŃSKA JULIA
3 miejsce – UCHLIK IZA (Arrachion Olsztyn)

U10 – 24 kg

1 miejsce – DANELCZYK LENA (Shamo Ełk)
2 miejsce – WINNICKA HANNA (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – ŁĘGOWSKI NIKODEM (Nippon Olsztyn)

U10 – 27 kg

1 miejsce – WYSOCKI PIOTR (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – WIELOWIEJSKI LEON (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – KROCZ SZYMON (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – WOWAK KACPER (Shamo Ełk)

U10 – 30 kg

1 miejsce – ŁUTAJ IGOR (Zatoka Braniewo)
2 miejsce – BAŁDYGA PAWEŁ (Nippon Olsztyn)
3 miejsce – SAŁEK DAWID (Shamo Ełk)

U10 – 33 kg

1 miejsce – SOSNOWSKA OTYLIA (Shamo Ełk)
2 miejsce – WĄTŁY BARTOSZ (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – JĘDRZEJEWSKI ANTONI (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – OSTAPOWICZ ANTONI (Nippon Olsztyn)

U10 – 36 kg

1 miejsce – KOSIŃSKI PAWEŁ (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – SUCHWAŁKO DANIEL (Shamo Ełk)
3 miejsce – GAŁĄZKA ALEKSANDER (Arrachion Olsztyn)

U10 – 39 kg

1 miejsce – KIEŁPIŃSKI PAWEŁ (Nippon Olsztyn)
2 miejsce – MĄCZEWSKI IGOR (Nippon Olsztyn)

U10 – 42 kg

1 miejsce – REMPERT MATEUSZ (Shamo Ełk)
2 miejsce – WYSOCKI MARIUSZ (Nippon Olsztyn)
3 miejsce – BRZÓSKA SZYMON (Nippon Olsztyn)

U10 + 45 kg

1 miejsce – ARKADIUSZ PTAK (Gwardia Olsztyn)

U12 – 27 kg

1 miejsce – KWIATKOWSKA KINGA (Zatoka Braniewo)
2 miejsce – JĘDRZEJCZAK ALEKSANDRA (Nippon Olsztyn)
3 miejsce – FELKNER AMELIA (Shamo Ełk)

U12 – 30 kg

1 miejsce – BŁASZCZAK MARCIN (Katana Szczytno)
2 miejsce – KRAWCZYŃSKI MACIEJ (Shamo Ełk)
3 miejsce – SOLIWODA HUBERT (Tomita Elbląg)

U12 – 33 kg

1 miejsce – SZERBOWICZ DAWID (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – LEWANDOWKI CYRYL (Shamo Ełk)
3 miejsce – BATOROWICZ JAKUB (Arrachion Olsztyn)

U12 – 36 kg

1 miejsce – CYDZIK JAN (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – RYTLEWSKI TYMON (Nippon Olsztyn)
3 miejsce – MASHBAT MARCEL (Arrachion Olsztyn)

U12 – 39 kg

1 miejsce – PYTLOS PATRYK (Shamo Ełk)
2 miejsce – KRUCZEK STEFAN (Gwardia Olsztyn)

U12 – 42 kg

1 miejsce – CHODAŃ MIKOŁAJ (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – ZARZYCKI MACIEJ (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – STANISZEWSKI OLIWIER (Arrachion Olsztyn)

U12 – 45 kg

1 miejsce – STACHULA TYMOTEUSZ (Katana Szczytno)
2 miejsce – KOŹLICKI JAKUB (Katana Szczyto)
3 miejsce – ARCHUTOWSKI OSKAR (Arrachion Olsztyn)

U12 – 51 kg

1 miejsce – BUGOWSKI SZYMON (Gwardia Olsztyn)
2 miejsce – KARKOTKA FILIP (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – DRYKA MACIEJ (Zatoka Braniewo)

U12 + 51 kg

1 miejsce – PŁATEK OLAF (Shamo Ełk)
2 miejsce – FILIPOWICZ SEBASTIAN (Tomita Elbląg)
3 miejsce – ZAKRZEWSKA ALEKSANDRA (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – SKOWROŃSKI ANTONI (Katana Szczytno)

U14 – 36 kg

1 miejsce – SIADLETSKI RADZIVON (Bushido Brest)
2 miejsce – KWAŚNY JĘDRZEJ (Bushido Piaseczno)
3 miejsce – KADAJ SZYMON (Arrachion Olsztyn)

U14 – 42 kg

1 miejsce – UCHLIK FILIP (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – LITVINCHUK ALIAKSANDR (Bushido Brest)
3 miejsce – MALISZEWSKI HUBERT (Zatoka Braniewo)

U14 – 45 kg

1 miejsce – KUKLIŃSKI BARTOSZ (Katana Szczytno)
2 miejsce – LEWSNDOWSKI MARCEL (Shamo Ełk)
3 miejsce – ŚWIĘCIŃSKI GASPAR (Katana Szczytno)
3 miejsce – MIK BERNARD (Shamo Ełk)

U14 – 51 kg

1 miejsce – SIEDLETSKI HLEB (Bushido Brest)
2 miejsce – RYKOWSKA MAJA (Katana Szczytno)
3 miejsce – DADAJEWSKA NATALIA (Katana Szczytno)

U14 + 54 kg

1 miejsce – ŁASKOWSKI FILIP (Tomita Elbląg)
2 miejsce – BUTYŃSKI RAFAŁ (Shamo Ełk)
3 miejsce – CHOROMAŃSKI ADAM (Gwardia Olsztyn)
3 miejsce – STRAUSS MAKSYMILIAN (Gwardia Olsztyn)

WYNIKI GRAPPLINGU:

Rocznik 2009-2010

Grupa I:

1 miejsce – JAKUB PIOTROWSKI (Grappler Grudziądz)
2 miejsce – MATEUSZ LORET (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – JAKUB DĘBSKI (Grappler Grudziądz)

Grupa II:

1 miejsce – GABRYSIA KOZŁOWSKA (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – MARTYNA KOŁAKOWSKA (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – BIANKA GÓRSKA (Berserkers Team Suwałki)

Grupa III:

1 miejsce – ARSEN VAZARYAN (Grappler Grudziądz)
2 miejsce – BARTOSZ SZOTOWICZ (Grappler Grudziądz)
3 miejsce – KACPER BURZYŃSKI (Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – DAWID BANKIEWICZ (Grappler Mińsk Mazowiecki)

Grupa IV:

1 miejsce – IGOR SZEWCZAK (Katana Szczytno)
2 miejsce – FILIP CZERSKI (Underground Elbląg)
3 miejsce – MIKOŁAJ RYNARZEWSKI (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – JAKUB MOLENDA (Underground Elbląg)

Grupa V:

1 miejsce – LENA SIERAK (Katana Szczytno)
2 miejsce – ASHLEY BECZKOWSKA(Berserkers Team Suwałki)
3 miejsce – DOMINIK SZCZERBO (Katana Szczytno)
3 miejsce – MARCEL WOŹNIAK (Grappler Grudziądz)

Grupa VI:

1 miejsce – IVAN NOVYK (Grappler Mińsk Mazowiecki)
2 miejsce – MACIEJ NIEDZIAŁEK (Berserkers Team Olsztyn)
3 miejsce – MICHAŁ PYCHOLSKI (Berserkers Team Olsztyn)

Rocznik 2007-2008

Grupa I:

1 miejsce – KOBYLAS WIKTORIA (Katana Szczytno)
2 miejsce – KUCHNIARZ NATALIA (Grappler Grudziądz)

Grupa II:

1 miejsce – MARTA MAŃKOWSKA (Grappler Grudziądz)
2 miejsce – MARCIN BŁASZCZAK (Katana Szczytno)
3 miejsce – NORBERT ROSTEK (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – ALEKSANDER KOLENDO (Arrachion Olsztyn)

Grupa III:

1 miejsce – TOMASZ GOLONKA (Berserkers Team Olsztyn)
2 miejsce – FILIP ROSTEK (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – ANDRZEJ FRANKIEWICZ (Grappler Mińsk Mazowiecki)
3 miejsce – SZYMON KADAJ (Arrachion Olsztyn)

Grupa IV:

1 miejsce – WIKTOR WIERZBICKI (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – TYMOTEUSZ STACHULA (Katana Szczytno)
3 miejsce – ADAM CIŃSKI (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – LIDKA SZYSZKOWSKA (Grappler Grudziądz)

Grupa V:

1 miejsce – JAKUB ZAWADZKI (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – KSAWIER SKOL (Arrachion Mrągowo)
3 miejsce – ANTONI SKOWROŃSKI (Katana Szczytno)

Grupa VI:

1 miejsce – PIOTR SZEWCZAK (Katana Szczytno)
2 miejsce – IGOR NIEDZIAŁKOWSKI (Grappler Grudziądz)

Rocznik 2005-2006:

Grupa I:

1 miejsce – JAKUB RAKOWSKI (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – ALEKSANDR LITVINCHUK (Bushido Brest)
3 miejsce – ALAN KORNATOWSKI (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – MICHAŁ JASTRZĘBSKI (Arrachion Mrągowo)

Grupa II:

1 miejsce – RODION SIEDLECKI (Bushido Brest)
2 miejsce – PIOTR CYBULSKI (Kaiser Team Olsztyn)

Grupa III:

1 miejsce – GLEB SIEDLECKI (Bushido Brest)
2 miejsce – PAWEŁ CIEŚLAK (Arrachion Olsztyn)
3 miejsce – GASPAR ŚWIĘCIŃSKI (Katana Szczytno)

Grupa IV:

1 miejsce – OLAF KARAŚ (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – NIKOLA JASIULEWICZ (Arrachion Olsztyn)

Rocznik 2003-2004

Kategoria wagowa -50 kg:

1 miejsce – AMELIA KARŁOWICZ (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – ALICJA CHMIEL (Arrachion Mrągowo)
3 miejsce – ZORIKA MOLSKA (Naczaj Team)

Kat. wag. -55 kg:

1 miejsce – PAWEŁKO PATRYK (Berserkers Team Suwałki)
2 miejsce – PAWEŁ ROZKOSZ (Kaiser Team Olsztyn)

Kat. wag. -60 kg:

1 miejsce – KACPER PAWELEC (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – PRZEMYSŁAW KONCEWICZ (Berserkers Team Suwałki)

Kat. wag. -65 kg:

1 miejsce – JAKUB BOŃKOWSKI (Arrachio Olsztyn)
2 miejsce – GRZEGORZ KOWALSKI
3 miejsce – HUBERT DZIKIELEWSKI (Berserkers Team Suwałki)

Kat. wag. -75 kg:

1 miejsce – NIKODEM BOSZKO (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – JAK PELAK (Kaiser Team Olsztyn)

Kat. wag. +75 kg:

1 miejsce – WOJCIECH LORET (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – PATRYK GODLEWSKI (Kaiser Team Olsztyn)

WALKI MMA:

Grupa I:

1 miejsce – ADAM CIŃSKI (Arrachion Olsztyn)
2 miejsce – LIDKA SZYSZKOWSKA (Grappler Grudziądz)

Grupa II:

1 miejsce – FILIP CHELCHOWSKI (MMA Fight Team Ostróda)
2 miejsce – DAWID BAŁTRUKANIC (Berserkers Team Suwałki)

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM GRATULUJEMY!!