Centrum Medyczne MML
Drysdale Jiu-Jitsu
adrian.png
MEDIA
GALERIA
25

 
GALERIA
11

 
GALERIA
61

 
GALERIA
64

 
GALERIA
66

 
GALERIA
38

 
GALERIA
52

 
GALERIA
37

 
Wspierają nas
Jarex
Wspierają nas
Staniszewski
Wspierają nas
Wspierają nas

29.05.2017

Arrachion Judo & Grappling Cup - WYNIKI

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi wynikami naszego turnieju Arrachion Judo & Grappling Cup, który odbył się w dniach 20-21 maja br. w Biskupcu

Wyniki pierwszego dnia turnieju (JUDO) :

U9 (2009-2010)

*21kg
1 Danielczyk Lena (MKS Żak Ełk)
2 Paszkowski Damian (MKS Żak Ełk)
3 Danielczuk Marcel (MKS Żak Ełk)
3 Szukiewicz Natasza (TS Gwardia Olsztyn)

*24kg
1 Pawliszyn Maciej ( Klub Judo Mizu Kobyłka)
2 Wysocki Piotr (TS Gwardia Olsztyn)
3 Korcz Szymon (UKSJ Nippon)
3 Grzymek Kacper ( UKS Chojrak Warszawa)

*27kg
1 Koszyk Adrian (UKS Chojrak Warszawa)
2 Bałdyga Paweł (UKSJ Nippon Olsztyn)
3 Stelmach Tymoteusz (TS Gwardia Olsztyn)
3 Tułaj Igor (MOS Zatoka Braniewo)

*30kg
1 Kosiński Paweł (Arrachion)
2 Kostka Aleksandra (UKS CHojrak Warszawa)
3 Żebrowski Igor (Katana Szczytno)
3 Stachula Ignacy (Katana Szczytno)

*33kg
1 Roszkowski Franek ( UKS Chojrak Warszawa)
2 Suchwałko Daniel (MKS Żak Ełk)
3 Kiełpiński Paweł (UKSJ Nippon Olsztyn)

*36kg
1 Perlejewski Maksymilian (Klub Judo Mizu Kobyłka)
2 Laskowski Marcel (MKS Żak Ełk)
3 Bołba MIłosz ( UKS Shizoku Ostróda)

*39kg
1 Spychaj Aleksander (Klub Judo Mizu Kobyłka)
2 Wysocki Mariusz (UKSJ Nippon Olsztyn)
3 Czyżak Bartosz ( Klub Judo Mizu Kobyłka)

Najlepszym Zawodnikiem w tej grupie wiekowej został
KOSZYK ADRIAN

U11 (2007-2008)

*24kg
1 Jędruszczak Aleksandra (UKSJ Nippon Olsztyn)
2 Kwiatkowska Kinga (MOS Zatoka Braniewo)
3 Felkner Amelia (MKS ŻAK Ełk)
3 Luczek Artur (UKS Shizoku Ostróda)

*27kg
1 Szmitko Gabriel (MKS Żak Ełk)
2 Drzewicka Olga (UKSJ Nippon Olsztyn)
3 Sypucińska Maja (Uks Shizoku Ostróda)

*30kg
1 Szczerbowisz Dawid (Arrachion)
2 Rytlewski Tymon (UKSJ Nippon Olsztyn)
3 Lewandowski Cyryl (MKS Żak Ełk)
3 Danielczyk Filip (MKS Żak Ełk)

*33kg
1 Szymański Szymon (Klub Judo Mizu Kobyłka)
2 Mecner Filip (UKS Chojrak Warszawa)
3 Puczydłowski Krystian (MKS Żak Ełk)
3 Kędroń Bartosz (UKS Chojrak Warszawa)

*36kg
1 Markuszewski Jakub (Klub Judo Mizu Kobyłka)
2 Jeżewski Franek (UKS Shizoku Ostróda)
3 Staniszewski Oliwier (Arrachion)
3 Szczerbo Dominik (Katana Szczytno)

*39kg
1 Chodań Mikołaj (TS Gwardia Olsztyn)
2 Szymańska Amelia (MKS Żak Ełk)
3 Strąk Oliwia (UKS Chojrak Warszawa)

*42kg
1 Stachula Tymoteusz (Katana Szczytno)
2 Ampulski Szymon (UKS Shizoku Ostróda)
3 Archutowski Oskar (Arrachion)
3 Kisser Antoni ( Klub Judo Mizu Kobyłka)

*45kg
1 Krakotka Filip (TS Gwardia Olsztyn)
2 Dryka Maciej (MOS Zatoka Braniewo)
3 Romatowski Aleksander (MKS Żak Ełk)
3 Zdancewicz Bartosz (MKS Żak Ełk)

*51kg
1 Filipowicz Sebastian (Tomita Elbląg)
2 Skowroński Antoni (Katana Szczytno)
3 Moskal Tytus (UKS Chojrak Warszawa)
3 Bugowski Szymon (TS Gwarida Olsztyn)

*+51kg
1 Płatek Oskar (MKS Żak Ełk)
2 Żbikowski Krystian ( MKS Żak Ełk)
3 Papież Gabriel (UKS Chojrak Warszawa)
3 Denert Olaf (MKS Żak Ełk)

Najlepszym zawodnikiem w tej grupie wiekowej został
SZYMON SZYMAŃSKI

U13 (2005-2006)

*30kg
1 Lic Tymoteusz (Tomita Elbląg)
2 Samokar Wiktoria (MOS Zatoka Braniewo)
3 Kadaj Szymon (Arrachion)

*33kg
1 Mozol Adam (TS Gwardia Olsztyn)
2 Romatowska (MKS Żak Ełk)

*36kg
1 Uchlik Filip (Arrachion)

*42kg
1 Mik Bernerd (MKS Żak Ełk)
2 Ostatkiewicz Stanisław ( MKS Żak Ełk)
3 Szulim Szymon (Klub Judo Mizu Kobyłka)
3 Kisielewski Wiktor (TS Gwardia Olsztyn)

*45kg
1 Święciński Gaspar (Katana Szczytno)
2 Czyżewska Gabriela (TS Gwarida Olsztyn)
3 Pasek Agata (Klub Judo Mizu Kobyła)
3 Machnowska Kinga (MOS Zatoka Braniewo)

*51kg
1 Butyński Rafał (MKS Żak Ełk)
2 Klonowski Bartosz (Tomita Elbląg)
3 Srebrzyński Damian (Katana Szczytno)
3 Milewski Igor (MKS Żak Ełk)

Najlepszym zawodnikiem w tej grupie wiekowej został
BUTYŃSKI RAFAŁ

Klasyfikacja klubowa:

1 MKS Żak Ełk
2 Klub Judo Mizu Kobyłka
3 Arrachion Olsztyn
3 TS Gwardia Olsztyn

Wyniki drugiego dnia turnieju (GRAPPLING) :

Rocznik 2009-2008

Grupa I :
I miejsce - Lisa Pogocka (Rolling Spider Olsztyn)
II miejsce - Julia Birgiel (Grappler Ełk - Dragon's Den)
III miejsce - Martyna Kołakowska (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Oliwia Gajk (Katana Szczytno)

Grupa II :
I miejsce - Wiktoria Ruść (Rolling Spider Olsztyn)
II miejsce - Lidia Szyszkowska (Grappler Grudziądz)
III miejsce - Maja Strakowska (Underground Elbląg)

Grupa III :
I miejsce - Robert Ruść (Rolling Spider Olsztyn)
II miejsce - Norbert Rostek (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Aleksander Kolendo (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Wiktor Kozaczyk (Gerke/Fight Team Brodnica)

Grupa IV :
I miejsce - Adam Ciński (Berkut Arrachion Olsztyn)
II miejsce - Bartek Krawczyński (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Igor Szewczak (Katana Szczytno)
III miejsce - Marcel Wojtusiak (Underground Elbląg)

Grupa V :
I miejsce - Colin Ludwiczak (Rolling Spider Olsztyn)
II miejsce - Dominik Szczerbo (Katana Szczytno)

Grupa VI :
I miejsce - Ksawier Skol (Arrachion Mrągowo)
II miejsce - Marcin Bączek (Berkut Arrachion Olsztyn)

W roczniku 2009-2008 najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Ciński (Berkut Arrachion Olsztyn)

Rocznik 2007-2006

Grupa I :
I miejsce - Marcel Malon (Katana Szczytno)
II miejsce - Bartek Witkowski (Katana Szczytno)
III miejsce - Szymon Kadaj (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Hubert Hrymowicz (Berkut Arrachion Olsztyn)

Grupa II :
I miejsce - Filip Rostek (Berkut Arrachion Olsztyn)
II miejsce - Martin Małecki (Gerke/Fight Team Brodnica)
III miejsce - Lucjan Olifirko (Katana Szczytno)

Grupa III :
I miejsce - Bartosz Cieśla (Rolling Spider Olsztyn)
II miejsce - Oliwier Staniszewski (Berkut Arrachion Olsztyn)

Grupa IV :
I miejsce - Tymon Stachula (Katana Szczytno)
II miejsce - Wioktor Murawski (Berkut Arrachion Olsztyn)

Grupa V :
I miejsce - Gaspar Święciński (Katana Szczytno)
II miejsce - Wiktor Wierzbicki (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Igor Murawski (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Karolina Kamińska (Rolling Spider Olsztyn)

W roczniku 2007-2006 najlepszym zawodnikiem turnieju został Gaspar Święciński (Katana Szczytno)

Rocznik 2005-2004 :

Grupa I :
I miejsce - Damian Dorosz (Underground Elbląg)
II miejsce - Paweł Cieślak (Berkut Arrachio Olsztyn)
III miejsce - Marcin Jonik (Underground Elbląg)
III miejsce - Szymon Bielawski (Underground Elbląg)
III miejsce - Paweł Roskosz (Kaiser Sports Olsztyn)

Grupa II :
I miejsce - Witold Olifirko (Katana Szczytno)
II miejsce - Piotr Cybulski (Kaiser Sports Olsztyn)

Grupa III :
I miejsce - Filip Czarnecki (Underground Elbląg)
II miejsce - Oskar Cyrek (Underground Elbląg)
III miejsce - Miłosz Szpakowski (Gerke/Fight Team Brodnica)

Grupa IV :
I miejsce - Olaf Karaś (Berkut Arrachion Olsztyn)
II miejsce - Lena Błotniak (Berkut Arrachion Olsztyn)

Grupa V :
I miejsce - Alan Kornatowski (Berkut Arrachion Olsztyn)
II miejsce - Jakub Rakowski (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Maksymilian Kolendo (Berkut Arrachion Olsztyn)
III miejsce - Wiktor Piwowarski (Gerke/Fight Team Brodnica)

Grupa VI :
I miejsce - Patryk Godlewski (Kaiser Sports Olsztyn)
II miejsce - Szymon Szuplewski (Underground Elbląg)

W roczniku 2005-2004 najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Dorosz (Underground Elbląg)

Rocznik 2003-2002

Grupa I :
I miejsce - Jakub Bońkowski (Berkut Arrachion Olsztyn)
II miejsce - Piotr Krull (Gerke/Fight Team Brodnica)

Grupa II :
I miejsce - Michał Grycuk (Berkut Arrachion Olsztyn)
II miejsce - Kewin Chrzanowski (Gerke/Fight Team Brodnica)

Grupa III :
I miejsce - Monika Chodukiewicz (Gerke/Fight Team Brodnica)
II miejsce - Kacper Górecki (Underground Elbląg)

Grupa IV :
I miejsce - Kacper Pawelec (Berkut Arrachion Olsztyn)
II miejsce - Julia Maćkowiak (Underground Elbląg)
III miejsce - Kacper Górecki (Underground Elbląg)

W roczniku 2003-2002 najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Pawelec (Berkut Arrachion Olsztyn)

Klasyfikacja drużynowa:

I MIEJSCE - BERKUT ARRACHION OLSZTYN
II MIEJSCE - KATANA SZCZYTNO
III MIEJSCE - UNDERGROUND ELBLĄG
III MIEJSCE - ROLLING SPIDER OLSZTYN

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom GRATULUJEMY!!